Jak to vzniklo

Video a střih mě začaly bavit již před léty. Stále víc a víc jsem natáčel kdejakou příležitost. Postupem času pomalu narostl zájem o mé natáčecí a střihačské dovednosti u mých kamarádů i v širším okolí.  To se pro mne stalo taky důvodem, proč se můj koníček stal mým povoláním.

Záleží mi jak na preciznosti každého záběru, moderním zpracování tak i na citlivosti a emocích, které jsou zachyceny. Výsledné práce se snažím podbarvit tou nejvhodnější hudbou, která všechny tyto zachycené emoce vkusně podtrhuje.

Dříve jsem hodně natáčel na příruční kameru a fotoaparáty v kvalitě HD, ovšem nyní jsem připraven pro realizaci videa použít profesionální vybavení i výslednou kvalitu ve formátu 4K. Poslední dobou se stále více zabývám i fotografií, čímž má zábava i práce narůstá rozměru.

Kvalitu videa i fotek ovlivňuje jak záběr kameramana, tak herci samotní a samozřejmě i prostředí, ve kterém je video natáčeno či foceny fotky.  Mou vizitku nelze přehlédnout – stačí si pustit pár videí nebo se mrknout na nějaké fotky a můžete posoudit sami, zda jsem pro vás ten nejvhodnější video kameraman nebo fotograf.

Tak jako se člověk stále učí i já se ve své profesi stále zdokonaluji. Nechť se vám na mých stránkách líbí a videa i fotografie, která s láskou tvořím, jsou pro Vás inspirací, pobavením nebo jen zpříjemněním dne.

Těším se na spolupráci s Vámi.